вхід
 
       
Корпоративне право

Karvan&Corp.LLC здійснить реєстрацію юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм, у тому числі реєстрацію, ТОВ, ПАТ, ПП, Об’єднань, Фондів. Наші консультанти допоможуть Вам з реєстрацією випуску акцій при утворені або реорганізації акціонерного товариства, а також додаткової емісії цінних паперів.

Karvan&Corp.LLC надає послуги з реєстрації безприбуткових організацій та реєстрації суспільних організацій.

Karvan&Corp.LLC має значні пізнання й практичний досвід у сфері Українського антимонопольного законодавства. На основі ретельного аналізу умов укладеної Вами угоди наші фахівці визначать, чи необхідно Вашої організації звертатися в антимонопольні органи. Якщо буде потреба ми готові запропонувати Вам свої послуги з одержання попередньої згоди АМК, або наступного повідомлення антимонопольного органа про укладену угоду.

Karvan&Corp.LLC надає послуги з акредитації представництв іноземних компаній та правовий супровід їхньої діяльності на території України, також акредитація філій іноземних юридичних осіб.

Реєстрація представництв і відкриття філії можливі тільки з дозволу АМК.

 
КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА

Karvan&Corp.
Спеціально для наших клієнтів існує можливість доступу до юридичної та правової інформації і документації. Яка адресована Вам персонально.
Перейти »

Телефонуйте
або заповнюйте форму

Введіть код - 23

 
контактна
інформація
телефон (063) 756 3185
(097) 9118 560
Rambler's Top100
Индекс UX
x
0.0520 sec