вхід
 
       
Бухгалтерський супровід

Загальноприйнята світова практика-доручити ведення бухгалтерії (надавши всі первинні документи) компанії, яка своєчасно і правильно складе, і здасть звітність, коректно розрахує податки, відповість на всі виникаючі питання, і зробить все це у Вас або у себе в офісі.

Бухгалтерський супровід дозволяє мінімізувати фінансові ризики, безпечно і ефективно взаємодіяти з податковими органами і позабюджетними фондами.

Наша компанія пропонує як абонентське бухгалтерське обслуговування (бухгалтерський Аутсорсинг), так і разові бухгалтерські послуги, що дозволяють швидко і ефективно вирішувати поточні бізнес завдання.

Кваліфіковані фахівці нашої компанії ведуть бухгалтерський і податковий облік в суворій відповідності з нормативними вимогами та законодавством України.

Варіанти ведення бухгалтерського та податкового обліку:

Повний бухгалтерський супровід - формування всіх видів первинних документів, їх обробка та складання бухгалтерської та податкової звітності.

Стандартне - обробка та складання бухгалтерської та податкової звітності на підставі наданих замовником готових первинних документів.

Стандартні послуги з ведення бухгалтерського обліку включають в себе:

  • Повну щомісячну автоматизовану обробку всієї первинної документації, наданої замовником;
  • Складання та подання щомісячної та квартальної бухгалтерської звітності в державні органи в повному обсязі і у встановлені терміни;
  • Складання та подання бухгалтерської звітності до органів статистики, фонди (пенсійний, пенсійного та соціального страхування), а також в інші органи;
  • Складання податкових декларацій та подання їх до державних органів з подальшим захистом;
  • Надання інформації про зміни в законодавстві, які суттєво впливають на господарську діяльність замовника.

 
КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА

Karvan&Corp.
Спеціально для наших клієнтів існує можливість доступу до юридичної та правової інформації і документації. Яка адресована Вам персонально.
Перейти »

Телефонуйте
або заповнюйте форму

Введіть код - 23

 
контактна
інформація
телефон (063) 756 3185
(097) 9118 560
Rambler's Top100
Индекс UX
x
0.0239 sec